OKULARY KOREKCYJNE

Na okulary korekcyjne składają się odpowiednio dobrane oprawy okularowe wraz z zamontowanymi w nich zgodnie z indywidualnymi potrzebami odbiorcy okularowe soczewki korekcyjne.

W naszej ofercie posiadamy zarówno oprawy z kolekcji ekonomicznych, także krajowych producentów, jak i luksusowych, firmowanych przez najsłynniejszych kreatorów mody.

Staramy się sprostać wymaganiom każdego klienta, oferując oprawy począwszy od serii klasycznych poprzez linie popularne, a kończąc na kształtach awangardowych dla osób ceniących ekstrawagancję. Równie duży zakres dotyczy proponowanych przez nas soczewek okularowych najbardziej renomowanych producentów w branży optycznej, między innymi takich firm, jak Hoya, SEIOKO, Essilor, Zeiss, JZO.

Zależnie od potrzeb i wymagań klienta proponujemy soczewki okularowe o różnych konstrukcjach i z różnych materiałów optycznych. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu soczewki ciećsze, lżejsze i o znacznie lepszych parametrach optycznych niż tradycyjne szklane soczewki okularowe. W naszej firmie szeroko propagujemy także stosowanie soczewek progresywnych, które objęliśmy specjalnym programem gwarancji adaptacji.

Dzięki wysokim i stale doskonalonym kwalifikacjom zawodowym oraz wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować naszym Klientom najwyższy poziom obsługi oraz serwisu posprzedażowego.

Dbając o precyzję wykonania Państwa okularów, każdy z naszych salonów jest wyposażony w nowoczesny system wideocentracji.
Umożliwia to realizacje  indywidualnych  pomiarów o najwyższym stopniu dokładności, co jest gwarancją doskonałego komfortu widzenia w okularach.

Optyk Lewandowski

Copyright © 2023. stronyinternetowetrojmiasto.pl